Спеціалізація «Інженерія логістичних систем»

Без ґрунтовної інженерної освіти бути фахівцем у будь-якій сучасній галузі абсолютно неможливо. Одержавши освіту за спеціальністю «прикладна механіка» ти зможеш працювати у будь-якій сфері й керувати надскладними виробничими процесами. Фундаментальні знання в галузі прикладної механіки, інформаційних систем та технологій машинобудування й зварювання на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки – це спеціальність «Прикладна механіка». Випускники працюють на підприємствах авіабудівної, машинобудівної, зварювальної галузей інженерами-програмістами, консультантами з інженерних питань, науковим співробітниками на фірмах «ПРОГРЕССТЕХ-Україна», «BOEING», ДП Антонов, ВАТ «Гідросила», Банкнотно-монетний двір Національного банку України, ДХК «Арсенал», «Трактородеталь», «Арсенал», АО «Мотор Січ», ДП ЗМКБ «Прогрес», інженерами з продажу гідравлічного і пневматичного устаткування в компаніях Camozzi, Festo, Bosch-Rexroth та ін., вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну, впроваджують автоматизовані та комп’ютеризовані виробничі комплекси на базі сучасних цифрових технологій і комп’ютерної техніки та проектування роботизованих технології гарантує виготовлення зварних конструкцій з будь-яких матеріалів.

Логістика – це найбільш ефективна форма інтеграції постачання, виробництва, транспортування, розподілу, збуту і сервісного обслуговування, дієвий інструмент планування і управління виробництвом, формування маркетингової і фінансової діяльності машинобудівних підприємств.

Система логістики включає в себе матеріальні засоби, що забезпечують рух товарів по логістичному ланцюгу (склади, вантажно-розвантажувальні механізми, транспортні засоби), виробничі запаси та засоби управління всіма ланками ланцюгів.

Технічну базу логістики складають сучасні технології, технічні засоби та комунікаційні системи, а інформаційну – сучасна інформатика і обчислювальна техніка.

Сертифікати ЗНО для вступу на спеціальність:
  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Фізика – не менше 140 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів
  3. Математика – не менше 140 балів за умови, що Фізика – не менше 100 балів