Розробки кафедри

Науково – дослідницька діяльність на кафедрі
1. Спроектовані, виготовлені і запроваджені у виробництво пристрої зменшення динамічних навантажень магістральних конвеєрів. Розробка проводилася з Михайлівським гірничо – збагачувальним комбінатом Курської магнітної аномалії.images12_02. Виконана договірна науково – дослідна робота з розробки, виготовлення та впровадження у виробництво пристроїв автоматичного натягування стрічки конвеєрів залежно від тягового зусилля на приводний барабан.images10_03. Виконана договірна науково – дослідна робота з проектування , виготовлення і впровадження на підприємствах Укрнерудпром канатних ставів та амортизуючих роликів конвеєрів, що забезпечило значний економічний ефект завдяки збільшенню терміну служби конвеєрних стрічок і роликових опор.images11_04. Виконана договірна науково – дослідна робота з проектування, виготовлення і впровадження у виробництво крутопохилого конвеєру, продуктивністю 750 т. щебеню/годину.images17_05. Дослідження працездатності металоконструкцій підйомно – транспортних машин.images9

6. Розрахунок, проектування і дослідження пасажирських конвеєрів (травелаторів).

7. Розрахунок і дослідження пасажирських ліфтів. Спільно з ВАТ «Більшовик». м. Київ.

8. Розрахунок і дослідження пасажирських ескалаторів. Спільно з ВАТ «Більшовик». м. Київ.

9. Розробка програмного забезпечення аналітичного дослідження механізмів і елементів систем автоматизованого проектування.

10. Розробка методик експертного обстеження (технічного діагностування) стрілових, самохідних, залізничних, баштових кранів.