Абітурієнту

Вступайте на навчання на нову спеціалізацію Інженерія логістичних систем!

На кафедрі прикладної механіки відкрито нову спеціалізацію: «Інженерія логістичних систем».

Спеціалізація Інженерія логістичних систем настільки широкого профілю, що її випускники можуть працювати практично скрізь. Важко знайти більш широку технічну спеціальність, яка охоплювала б такі різні за конструкціями, принципами роботи і сферами застосування машини та технологічне обладнання. Не існує підприємства у сфері виробництва, де б не використовувалося обладнання логістичних систем: вантажопідйомні крани, конвеєри, ліфти, підйомники, промислові роботи, вантажні автомобілі, ескалатори, навантажувачі, елеватори і ін. підйомно-транспортне, складське та виробниче обладнання.

Дійсно, машинобудівний завод і морський порт, металургійний комбінат і залізнична станція, будівельна організація і хімічне підприємство, гірсько-збагачувальний комбінат і торгівельно-складський комплекс, автотранспортне і сільськогосподарське підприємство — ось далеко не повний перелік організацій, що використовують логістичні технології та експлуатують обладнання логістичних систем.

Випускники отримують сучасну фундаментальну інженерну та економічну підготовку і набувають професійних навичок в проектуванні підйомно-транспортних машин, автоматизованих виробничих комплексів, транспортно-складських систем, їх випробуванні, діагностиці і оптимізації роботи на основі застосування методів логістики. Випускники стануть фахівцями в областях:
комп’ютерного проектування і розрахунків логістичних систем; організації і управління виробництвом, організації нагляду за безпечною експлуатацією, технічною діагностикою і експертизою логістичних систем; енерго- і ресурсозберігаючих технологій транспортних і складських робіт; створення і оптимального управління підйомно-транспортними логістичними системами; розробки автоматизованих комплексів. Отримають навички винахідницької діяльності, виконання організаційно-економічних розрахунків, рішення завдань маркетингу і менеджменту в області логістичних систем.

Наші випускники підготовлені для роботи:
— керівниками підприємств і організацій, головними інженерами, головними механіками, керівниками транспортних підрозділів, конструкторами, проектувальниками, технічними експертами, інспекторами державних контролюючих органів (Держгірпромнагляду та ін.);
— викладачами вищих і середніх професійних навчальних закладів, науковцями.

Завдяки отриманим знанням наші випускники, незалежно від місця роботи, стають професіоналами своєї справи і домагаються успіхів.

Саме таким фахівцем можете стати і Ви!!!

Спеціальність Прикладна механіка; Спеціалізація Інженерія логістичних систем

Спеціалізація «Інженерія логістичних систем»

НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ ТА РОЗПОДІЛ ДИСЦИПЛІН ДЛЯ РІВНІВ ПІДГОТОВКИ БАКАЛАВР, МАГІСТР

Галузь знань 13 — Механічна інженерія, спеціальність 131 — Прикладна механіка, спеціалізація — Інженерія логістичних систем

 

Рівень підготовки Навчальні плани Розподіл дисциплін
Бакалавр переглянути переглянути
Магістр/денна форма переглянути переглянути

 

Магістерська програма для вступних іспитів у 2016 р.

Основна Додаткова
Завантажити *.doc / PDF *.doc / PDF

 

Корисні посилання для абітурієнтів: